Про компанію

Часто вироби з дерева викликають захоплення. Це може бути величезний оздоблений будинок чи невеличкий музичний інструмент. Однак мало хто замислюється над тим, який довгий шлях пройшла деревина, щоб ми отримали такий кінцевий продукт.

Насамперед деревина потребує обробки. Не зважаючи на велике різноманіття виробів із деревини, технології обробки базуються на тих самих основних принципах, що і багато років тому: розпилюванні, струганні, свердлінні, точінні, шліфуванні. Проте змінились засоби, методи і технології обробки. Механічні пристрої дозволяють зменшити затрати часу на обробку лісоматеріалів, підвищити продуктивність праці та якість кінцевого виробу.

Наша кампанія працює з натуральною деревиною породи сосна. Використовується круглий ліс і ретельно сортується в процесі розпилювання, відібраний для столярних цілей пиломатеріали  направляються на наступний етап виробничого процесу - сушку.

Подальша обробка відбувається згідно з відповідними технологічними процесами і включає в себе ряд різноманітних операцій. На кожному етапі деревина наділяється певною властивістю, що повинна відповідати конкретним вимогам ринку.

Також у наявності деревообробні верстати - спеціалізовані машини, призначені для подольшої роботи з заготовками: формоутворення виробів шляхом оброблювання деревини чи деревних матеріалів різанням.

Відправлення товарів та надання послуг поширюється на всю територію України та за її межами, зокрема наше підприємство співпрацює з Польщою, Угорщиною, Німеччиною, Туреччиною. Замовити продукцію можна оптом і в роздріб. Оплата здійснюється у зручний для вас спосіб: на карточку банку, по безготівковому перерахунку, при отримані товару на почті тільки з передоплатою.

 

 

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Пиломатеріали обрізні, клеєна рейка, брус струганий, щит клеєний сосна, рейка монтажна
(основний офіс)

11100, Україна, Житомирська, Овруч, вул. Романа Шухевича, будинок 39
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create